CportalS.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Přijat] MAn!akova Admin žiadosť na BaseBuilder Server

2 posters

Goto down

[Přijat] MAn!akova Admin žiadosť na BaseBuilder Server Empty [Přijat] MAn!akova Admin žiadosť na BaseBuilder Server

Příspěvek pro MAn!ak Sun 4 Sep - 19:35

Nick : MAn!ak
Vek : 15
ID : 
STEAM_0:0:444698598
Server : BaseBuilder
Niečo o sebe : Volám sa Viktor. Bývam v Košiciach. Medzi moje záujmy patrí hlavne hokej, ktorý aktívne hrávam aj za menované Košice. Som útočník a darí sa mi Very Happy. Navštevujem 9. ročník na ZŠ. Neteším sa na monitor, lebo nič neviem už teraz Very Happy. Rád by som sa stal aspoň Akademickým adminom na BaseBuilderi. Zombie ma moc nebaví. Je to podľa mňa strašne na rush a full server ...

Akadémia : Úspešne skončená


Ďakujem za prečítanie žiadosti a prajem Nice Day !
MAn!ak
MAn!ak
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA

Příspěvky : 9
Dátum registrace : 30. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[Přijat] MAn!akova Admin žiadosť na BaseBuilder Server Empty Re: [Přijat] MAn!akova Admin žiadosť na BaseBuilder Server

Příspěvek pro ZED Thu 8 Sep - 16:48

Ahoj, super žádost. PP povinnost si si splnil. Tak a tedy nasleduje pohovor. Připrav se a když budeš na 100% si jistej tak mi napíš do PM na webu.
ZED
ZED
Správce Akadémie CS:GO
Správce Akadémie CS:GO

Příspěvky : 58
Dátum registrace : 25. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[Přijat] MAn!akova Admin žiadosť na BaseBuilder Server Empty Re: [Přijat] MAn!akova Admin žiadosť na BaseBuilder Server

Příspěvek pro ZED Fri 9 Sep - 19:11

Přijat.

Vítej  Exclamation Exclamation
ZED
ZED
Správce Akadémie CS:GO
Správce Akadémie CS:GO

Příspěvky : 58
Dátum registrace : 25. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[Přijat] MAn!akova Admin žiadosť na BaseBuilder Server Empty Re: [Přijat] MAn!akova Admin žiadosť na BaseBuilder Server

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru