CportalS.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Prijatý] clasicc - JB Žádost o práva

2 posters

Goto down

[Prijatý] clasicc - JB Žádost o práva Empty [Prijatý] clasicc - JB Žádost o práva

Příspěvek pro clasicc Sun 21 Aug - 17:07

Nick : clasicc
Vek : 17
ID : STEAM_0:0:554784741
Server :  JailBreak
Niečo o sebe : 

LIFE : Jmenuji se Jarek. Je mi 17 let. Bydlím v Ostravě. Študuji na Střední průmyslové škole elektrotechniky a informatiky. Moje koníčky jsou jednoznačne futbal, cez zimu hokej, taky hodně pokr a paintball. Mám 2 mladší sourozence a psa  Very Happy . 
JB´s : Byl sem adminem na jedném portálu s hodností SA JB. Portál ako každej (až na výnimky) skončil a já sem skončil taky s JB. Pak sem jen tak kouknul na steam a videl sem tam tolik upozornení a hodně lidí mě zvalo zahrát si 1.6 konkrétne JB. Pak sem si hledal na webu servry s JB tematikou. Narazil sem na ten váš a připojil se. Pak sem se dostal do tempa a hraju na JB#2. Admini si myslím, že o mně ví, že nejsem nějakej nespratník, ale že se umým chovat  Smile . Toť vše.
Akadémia : Ne
clasicc
clasicc
Začátečník
Začátečník

Příspěvky : 7
Dátum registrace : 12. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[Prijatý] clasicc - JB Žádost o práva Empty Re: [Prijatý] clasicc - JB Žádost o práva

Příspěvek pro darkmouse Mon 22 Aug - 14:50

Páči sa mi to, že si asi jediný, ktorý niečo aj v časti Niečo o sebe napísal viac ako 2 vety  Very Happy.

Dáme pohovor a tam sa rozhodne  Wink
darkmouse
darkmouse
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA

Příspěvky : 53
Dátum registrace : 25. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[Prijatý] clasicc - JB Žádost o práva Empty Re: [Prijatý] clasicc - JB Žádost o práva

Příspěvek pro darkmouse Mon 22 Aug - 15:12

Prijatý.

Vitaj.   Wink
darkmouse
darkmouse
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA

Příspěvky : 53
Dátum registrace : 25. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[Prijatý] clasicc - JB Žádost o práva Empty Re: [Prijatý] clasicc - JB Žádost o práva

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru